Co chci stihnout v roce 2018?

Tento článek bych jako čtenář očekávala spíš na začátku ledna, jak v únoru. Ale já jsem ho napsala a vydala až teď. Už jen pro jistotu, kdybych si náhodou za ten měsíc něco rozmyslela, žejo. A taky jsem dost dlouho přemýšlela o tom, co vlastně chci. A to není jednoduchý, protože jsem ženská. Když zrovna nevím co chci, tak chci všechno. 

Tohle nejsou žádný předsevzetí, který vznikly v opilosti na Silvestra, píšu o mých dlouhodobých cílech, které jsem se do budoucna rozhodla realizovat i přes to, jak dlouho se mi dařilo je v minulosti odkládat.

Procestovat kousek Světa
Londýn, Amsterdam, ???. Letos bych si chtěla začít vynahrazovat všechny ty roky, který jsem neměla možnost procestovat a podívat se na moje vysněný města/místa. Třeba Amsterdam, u kterého vlastně ani nevím, kdy tam jedu, ale už odpočítávám dny (:. Taky je mým dlouhodobým snem zažít 1-2 denní výlet, a to kamkoliv. Prostě odletět na první místo, na které by se sehnaly last-minute letenky. Bez věcí, bez ubytování. Po boku s člověkem, se kterým jsem na stejný vlně a kterýmu chutná stejný víno.

Blog přizpůsobit víc sobě
A taky víc psát, víc jako já a ne jako kniha. Přestat odkládat psaní článků a nepodléhat prokrastinaci (za tohle tě nemám ráda, Instagrame!). Změnit vzhled, který bude víc vypovídat o mé osobnosti (bude to barevná jízda, hahaha:D). Určitě chci udělat co nejvíc článků o designu, ať už o webovém nebo interiérovém. Bude to bomba! 🙂

Protancovat a prozpívat fesťák(y)
Miluju hudbu, atmosféru léta a lidí, kteří si užívají přítomný moment. Jednoznačná volba pro tento rok je Hip Hop kemp, který mě nikdy nezklamal a ze všech festivalů je můj nejoblíbenější. Jak já se tam těším ♥.

Vytvořit portfolio
A ukázat světu, co se vlastně ve mně skrývá. Být vidět! Ubíjí mě pocit, že mám desítky nápadů ale pořád nejsou zachyceny v jakékoliv reprezentativní podobě. To také dost souvisí s tím, že poslední dobou šíleně ujíždím na Dribbble (nejlepší grafici a designeři na jenom místě) a strašně šíleně moc bych chtěla dostat pozvání, byla by to čest!.

Mít boží práci, ve který budu už konečně spoko
V tomto směru pro mě leden nebyl trialová verze. Dostala jsem skvělou pracovní příležitost, o který kdybych se měla rozepsat, tak asi roztaju, hahaha. Konečně už to můžu říct taky, MILUJU svoji práci! Těším se do ní i v neděli večer. Je to nepopsatelný pocit a jsem za něj dnem i nocí vděčná. Doufám, že tohle nebude záležitost jen roku 2018, ale i spousty dalších, nadcházejících let. (:

Žít zdravěji 
Při psaní tohoto bodu zajídám větrník těstovinama se sýrem, v 10 večer – tak možná příště, Deny. Netoužím po žádných striktních dietách o polystyrenech. Chci jen přestat běhat s vojákem v Call of Duty a začít sama, a naučit Jessie běhat po mým boku. Protože jinak si myslí, že jí naháním a můžu po chvilce vyplivnout plíce, haha:D. Zkusit jógu, zahrát si badminton. Taky bych chtěla zase tancovat, milovala jsem to! Posledních pár let jsem pořádně zlenivěla. Plánuju si zařadit do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny a taky si chci koupit si odšťavňovač, který se snad po měsíci nestane lapačem prachu. Hlavně dodržovat nějaký pravidelný stravování a každý den začít s plnohodnotnou snídaní, u který nebudu běhat po celým bytě a dělat dalších 5 činností.

Být šťastná
Přestat se srovnávat, žít přítomností. Být s lidmi, které zbožňuju. A co je nejdůležitější, tak být sama sebou a dělat to, co mě hřeje na ♥. Nechci, aby mé štěstí ovlivňovaly peníze a hmotné věci, negativní lidi a nedostatek čokolády.

Chci žít!

 

 

This Article Has 10 Comments
 1. Jana napsal:

  Já Ti tak moc fandím. Zrovna včera jsem s kamarádkou řešila, že chceme do Amsterdamu, tak snad nám to někdy vyjde. 😀 Holka, máš tak krásné cíle a já se normálně těším už na konec roku, až budeš psát, co všechno sis splnila! ♥

 2. FTCF Blog napsal:

  Hezký článek 🙂
  S cestováním to mám dost podobně, taky bych chtěla navštívit Londýn a Amsterdam. Ale do toho Londýna se mi snad už konečně poštěstí….

  http://www.ftcfblog.blogspot.cz

 3. Markét.:) napsal:

  Taky chci procestovat svět . Přesně tyhle dvě města chci navštívit. 🙂

 4. FITFOODHEALTHY napsal:

  Skvěle napsaný článek 🙂 Ty plány s cestováním máme stejné. Já jsem momentálně v Anglii a nemůžu si stěžovat, určitě stojí za to vidět 🙂

 5. Martina napsal:

  Skvělý článek, na mnoha bodech se shodneme :). Už se těším na ty články o designu blogu, ráda se něco přiučím :). Do Amsterdamu bych se taky ráda podívala a Londýn ti doporučuji všemi deseti, to město má úžasnou atmosféru :).

 6. Moc krásný článek! Já už bych se měla taky dokopat k vytvoření portfolia:).

 7. Mája napsal:

  Londýn je skvělý! Tam se určitě podívej. Jinak moc super článek!

 8. Barbara napsal:

  Úžasné cíle pro tento rok.
  S cestováním jsme na tom stejně, dvahu mám, jen mi scházejí ty finance, i když to není tak drahé. Na víkend bych někm jela, ale odložím to na jaro, kdy bude tepleji a budu mít snad už nějaké ty peníze.
  Amsterdam je nádherné město, podle mě nejhezčí jako jem viděla a jednou bych tam opět chtěla jet. Londýmn je taky pěkný, byla jsem tam dvakrát na týden. Moc jsem se do Londýna těšila, myslela jsem, že je o nejhezčí město dokud jsem nebyla v Amsterdamu.
  Snažím se jíst zdravě, ale ta závislost na sladkém!
  Já nikdy na žadném festivalu nebyla, tak jsem přemluvila kamarádku běžet Prima run a Colour run, v létě už mám zakroužkovaný datum na coombal fest v Lužné, kde možná budu i stanovat.
  Přeji hodně štěstí ke splnění cílů. 🙂 Ať se ti daí.

 9. Verunka napsal:

  Moc hezké, já chci být dobrou matkou,zařídit nám byteček a pořídit si kočku nebo malého pejska. 🙂

 10. Deni napsal:

  „Když zrovna nevím, co chci, tak chci všechno.“
  Achjo, to je jako bys mi mluvila z duše. Naštěstí se mi povedlo dát si dohromady nějaký cíle na začátku roku, který jsou dostupný a snad se mi povede je splnit. A ty tvoje mi přijdou naprosto super, hlavně ta práce 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..