MY MONTHLY GOALS 11/2019

Jedna z nejdůležitějších věcí vůbec, kterou pro sebe můžete každý měsíc udělat, je vypsání vašich cílů. Poté přesně víte, na čem máte udržet svůj fokus a váš život to dělá mnohem jednodušším!

One of the most important things you can do for yourself every month is list your goals. Then you know exactly what you need to keep your focus on and your life makes it much easier!

Vytvořit systém

Spát místo 3 hodin denně minimálně 7 hodin. A hlavně spát a pracovat v čase, kdy se spát a pracovat má. Najít si svůj systém, který mi vyhovuje, a udělat si z toho zvyk. Říkal někdo 21 dnů, než se to stane návykem? 

Create a system
Sleep instead of 3 hours a day for at least 7 hours. And most importantly, to sleep and work at a time when should sleep and work. Find my system that suits me and make it a habit. Did anyone say 21 days before it became a habit?

Víc relaxovat

2 práce + živnost + Jessie + rodina + prokrastinace = 3h spánku denně. Když člověk pracuje 16 hodin denně, úplně zapomene relaxovat. Skrz nadbytek práce jsem celou relaxaci přehodila až na druhou kolej. Přestala jsem se hýbat, tancovat a malovat. Byla jsem zaměřená pouze jen na deadline projektů, a ani trochu na sebe a své tělo.

Nebyla jsem unavená fyzicky (což i mě samotnou překvapilo), ale psychicky jsem byla absolutně vyšťavená. Ztratila jsem motivaci cokoliv dělat, o kreativitě nemluvě. Následoval týden nic nedělání a urovnání si myšlenek a priorit. Slíbila jsem sama sobě, že už nikdy víc. 

Relax more
2 jobs + freelance + Jessie + family + procrastination = 3h sleep a day. When you work 16 hours a day, you completely forget to relax. I stopped workouting, dancing and painting. My brain was focused only for deadlines of projects, not for myself. Never more!

I was not physically tired (which really surprised me), but mentally I was absolutely exhausted. I have lost the motivation to do anything, I lost also my creative mind.. For few days on my holiday in Holand I just did nothing, BUT I settle my ideas and priorities. I promised myself that I dont want this experience never again.

Blog prioritou

Když se podívám na archiv článků, tak je to se mnou dost mizerný. Ale na druhou stranu, mám k tomu fajn důvod! V mým životě se nic moc nedělo, a neměla jsem kromě negativních myšlenek a prázdných slov co předat dál. Ale teď řeším opačný problém. Nevím, o čem psát dřív, protože v tomto roce se toho stalo tolik! ❤️ Můj cíl je každý týden vydat alespoň 1 článek.

Můžete se těšit na články o designu a cestování. Typické blog-články plánuju taky. Už teď mám vypsaný dlouhosáhlý seznam témat, o kterých mám co říct. Některé jsem stihla dokonce už nabouchat do klávesnice, takže čekají jen na zveřejnění :). 

Blog priority
When I look at the archive of articles, it’s pretty bad with me. But on the other hand, I have a good reason! Nothing happened in my life, and I had nothing to pass on except negative thoughts and empty words. But now I’m dealing with the opposite problem. I don’t know what to write first. Because so much has happened this year! ❤️ My goal is publish at least 1 article each week.

Říkal někdo Behance a sociální sítě?

Dát si do pucu všechny sítě a starat se o ně. Protože jak jsem se dozvěděla v knížce Jak na sítě (mimochodem perfektní kniha!) je potřeba se o sociální sítě starat. Zejmnéna o ty stránky, které reprezentují naše podnikání.

Portfolio sice mám, ale každý designer přeci ví, že Behance je skvělý nástroj k tomu najít nejen více klientů, ale i pro propagaci své práce.

Anyone said Behance and social sites?
Take care of social sites. Because, as I learned in the book How to work with social sites (by the way, the perfect book! – but just in Czech language 🙁 ) Every freelancer/company should take care of social networks. especially those FB pages which represent our business.

Although I have a portfolio, every designer knows that Behance is a great tool to find not only more clients, but also to promote their work.


Be the first to comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..