O čem bude můj blog?

Byla jsem autorkou blogu již mnohokrát, ale nikdy jsem to nemyslela tak vážně, jak to myslím teď. Momentálně je můj blog asi v nějakých 60% dokončení, ale kdybych ho měla dodělat do úplné dokonalosti a až potom ho dát mezi lidi, tak by se to asi nikdy nestalo. Protože vždycky je co vylepšovat.

Miluju sdílení s lidmi. Radosti, myšlenek a nebo tím, co vytvořím. Miluju věci které odkazují na mě, tím že existují, tvoří moji osobnost. A jednou z těchto věcí se právě teď stal můj milovaný a dlouho vysnívaný blog ♥. 

Design. Něco, co miluju, a neodmyslitelně to ke mně patří a to ve kterékoliv formě. Studovala jsem tento obor, pracuju v něm a pořád ho nemám dost. Tohle zaměření bezpochyb patří i na můj blog. Je to něco, čeho se nikdy nevzdám. 

Moje radost se zdvojnásobí, když ji sdílím:). S tímto úzce souvisí moje další rubrika freebies, kam budu přidávat články, v jejichž obsahu bude vždy něco zdarma ke stažení. Už teď mám nachystanou šílenou haldu článků, a moc se těším, až to všechno dám ven! 🙂

Téma, které zbožňuju je motivace a inspirace, což v dnešní době lidi potřebují jako sůl. Svět je občas dost zlý místo. Vždycky se najde někdo, kdo má potřebu podrážet nohy, a tak se není čemu divit, že většina raději zůstane v těch svých bezpečných ulitách. Často se setkávám s tím, že se někdo bojí něco realizovat, protože ….. . Takové pochybné myšlenky by se měly absolutně vytratit z mysli kohokoliv z Vás, protože pokud o tom dokážete snít, dokážete to realizovat.

Samozřejmě nesmí chybět klasická rubrika blog, kde budu sdílet svoje názory a myšlenky. Sdílet svý občas náročný dny a taky momenty, na které nechci nikdy zapomenout. Už teď počítám s tím, že toho nebude tolik, ale bude to stát za to :). 

Myslím si, že prozatím by tohle mohlo stačit, ale zároveň doufám, že časem tento blog bude čím dál víc obsáhlejší. Mám spoustu nápadů a myšlenek, jak z tohoto blogu udělat (alespoň pro mě) krásný místo na internetu a pevně doufám v to, že se mi to povede:).

 

 

This Article Has 4 Comments
 1. Jana napsal:

  Aaaa, to je tak bozi uvodni clanek a uz se nemuzu dockat vsech tvych clanku, ktere mas pripravene! Vzhled mas bozi, to uz jsem ti chvalila a ted si myslim, ze to tvori 100%, protoze uz zacnes byt plne aktivni! 🙂 ach holka, preji ti hodne stesti, vydala ses dobrym smerem 🙂

  • Denisa Ellen napsal:

   Každou chvílí očekávám moment, kdy se štěstím rozbrečím nad tím, že jsem konečně dala blog do provozu. A tvůj komentář tomu dal tečku.♥ d ě k u j u!

 2. OX. napsal:

  Tenisáčku, doufám že to pořádně rozjedeš! A taky doufám, že časem přibyde i rubrika Cestování! Protože věřím tomu, že od příštího roku budeš mít hoodně věcí co tam přidat! 🙂 Vždycky jsem ti záviděla tu tvou odhodlanost jít za svým snem a vědět co chceš. Vím, že toho hodně dokážeš, když budeš chtít. Tak good luck 🙂 Mám tě ráda ❤

  • Denisa Ellen napsal:

   Ty jsiii ♥ nejradši bych si takový hezký slova vytiskla a dala za rámeček, abych se cítila pořád tak motivovaná a šťastná jako teď. Cestování nebude jediná rubrika, kterou plánuju od nového roku. Ale pevně věřím, že budeš po mým boku, když bude vznikat obsah do těchto článků. ♥ děkuju za všechno, já tebe ♥ :).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..